До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Теніс

Команда – друга в світі. Лопатецька – чемпіонка Європи

У період від перемоги на літньому Кубку Європи до старту Кубка світу славно попрацювала лідер збірної Даша Лопатецька. Перемогла на турнірі ITF 3 категорії Lion Cup у Львові (до 18 років) і в блискучому стилі завоювала титул чемпіонки Європи (до 14 років) в Чехії!
  • Олімпійська Арена №8-2017
  • 33

Не зупинятися на досягнутому!

Рекорди, звісно, річ приємна. Та яким довгим може виявитися шлях до їх встановлення! І коли ця мить нарешті настає, трапляється, що разом з нею з’являється спустошення: а що далі? Рекорди Еліни Світоліної зовсім іншого гатунку, бо вона просто не ставила перед собою мети встановити їх.
  • 36

Традиція із міцним корінням

Українська збірна команда дівчат у віці до 14 років знову заволоділа Кубком Європи, цього разу літнім. А на початку року було здобуто зимовий. Можна пригадати й торішні досягнення, коли у цій самій категорії збірна тенісисток стала абсолютним чемпіоном, завоювавши не лише зимовий і літній Кубки Європи, а й Кубок світу. Хто ж залишився з тодішнього складу?
  • Олімпійська Арена №7-2017
  • 39

Кубкові баталії: поразки і сподівання

Світ великого тенісу не знає перепочинку. Турніри стрімкою хвилею накочуються один за одним. І чим далі від зими, тим вищими стають ті хвилі. Надходить час командних чемпіонатів світу. У чоловіків це – Кубок Девіса, у жінок – Кубок Федерації.
  • Олімпійська Арена №5-2017
  • 68

Перемога – прелюдія до нових звершень

Світова ліга в будь-якому ігровому виді спорту – предмет мрій багатьох команд. І коли ця мрія збувається, цьому радіють спортсмени, уболівальники, всі ті, хто був причетний до успіху, – фахівці, спонсори, віддані шанувальники.
  • Олімпійська Арена №2-2017
  • 175

Еліна Світоліна – гроза перших ракеток світу

Сезон-2017 Еліна Світоліна розпочала з турніру в Брісбені. І треба ж було такому статися, що її першою суперницею виявилася олімпійська чемпіонка Моніка Пуїг. В Ріо-де-Жанейро їм не довелося зустрітися на корті: жереб розкинув їх далеко одну від одної по сітці.
  • Олімпійська Арена №1-2017
  • 195

Повний комплект перемог!

Чудовий сезон провела українська збірна дівчат до 14 років з тенісу: виграла зимовий і літній Кубки Європи і на завершення – Кубок світу! Змінювалися капітани команди – Олег Кривошеєв, Марія Коритцева, Талина Бейко. Незмінним залишався склад учасниць: Дар’я Снігур, Марта Костюк, Даша Лопатецька.