Теніс

Випробування й перемоги на обраному шляху

У першому матчі з голландкою Аранчей Рус почувалася спокійною, як гравець, котрий виходить на корт із розумінням, що можливий програш не найголовніше в житті. Пережитий емоціональний сплеск ніби зробив її дорослішою, й вона перейшла на інший психологічний рівень.
  • Олімпійська Арена №2-2019
  • 1247
Теніс. Успішні дебюти сезону

Успішні дебюти сезону

Для українського тенісу сезон-2018 запам’ятається успішними дебютами юних гравців. Ми звикли до того, що дівочі команди вдало виступають у Кубках Європи – зимових, літніх. Та й в індивідуальних чемпіонатах континенту не пасуть задніх. Більш того, завойовують найпрестижніші титули в юніорських змаганнях. А нинішній рік відзначився тим, що вони повели наступ на титули на дорослих стартах.
  • Олімпійська Арена №11-2018
  • 1363
Еліна Світоліна. Блискучий фініш сезону

Еліна Світоліна від сезону до сезону дедалі вище піднімається у підсумковому світовому рейтингу: торік посіла 7-ме місце, нині – 4-те. 2017-го Світоліна досягла поточної 3-ї позиції, претендувала на першу. Карти сплутав її результат у підсумковому чемпіонаті WTA, в якому вона не змогла вийти з групи.
  • 1297

Сезон-2017: Високі позиції Еліни Світоліної. Злет Марти Костюк

Тенісний сезон, як правило, закінчується раніше, ніж починається черговий календарний рік. Уже наприкінці листопада оприлюднюють, хто на якій позиції фінішував, отже, стають зрозумілішими цілі на початок сезону нового, бо місце в рейтингу значною мірою обумовлює перспективи щонайменше на січень-лютий.
  • Олімпійська Арена №11-2017
  • 1582

Позиції відстояли

Сезон 2017 року для української команди Кубка Девіса склався таким чином, що наприкінці його належало захищати право залишитися в першій групі. В плей-оф у суперники дісталася команда Ізраїлю.
  • Олімпійська Арена №9-2017
  • 1491

Команда – друга в світі. Лопатецька – чемпіонка Європи

У період від перемоги на літньому Кубку Європи до старту Кубка світу славно попрацювала лідер збірної Даша Лопатецька. Перемогла на турнірі ITF 3 категорії Lion Cup у Львові (до 18 років) і в блискучому стилі завоювала титул чемпіонки Європи (до 14 років) в Чехії!
  • Олімпійська Арена №8-2017
  • 1633

Не зупинятися на досягнутому!

Рекорди, звісно, річ приємна. Та яким довгим може виявитися шлях до їх встановлення! І коли ця мить нарешті настає, трапляється, що разом з нею з’являється спустошення: а що далі? Рекорди Еліни Світоліної зовсім іншого гатунку, бо вона просто не ставила перед собою мети встановити їх.
  • 1776

Традиція із міцним корінням

Українська збірна команда дівчат у віці до 14 років знову заволоділа Кубком Європи, цього разу літнім. А на початку року було здобуто зимовий. Можна пригадати й торішні досягнення, коли у цій самій категорії збірна тенісисток стала абсолютним чемпіоном, завоювавши не лише зимовий і літній Кубки Європи, а й Кубок світу. Хто ж залишився з тодішнього складу?
  • Олімпійська Арена №7-2017
  • 1542

Кубкові баталії: поразки і сподівання

Світ великого тенісу не знає перепочинку. Турніри стрімкою хвилею накочуються один за одним. І чим далі від зими, тим вищими стають ті хвилі. Надходить час командних чемпіонатів світу. У чоловіків це – Кубок Девіса, у жінок – Кубок Федерації.