До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Теніс

Позиції відстояли

Сезон 2017 року для української команди Кубка Девіса склався таким чином, що наприкінці його належало захищати право залишитися в першій групі. В плей-оф у суперники дісталася команда Ізраїлю.
  • Олімпійська Арена №9-2017
  • 70

Команда – друга в світі. Лопатецька – чемпіонка Європи

У період від перемоги на літньому Кубку Європи до старту Кубка світу славно попрацювала лідер збірної Даша Лопатецька. Перемогла на турнірі ITF 3 категорії Lion Cup у Львові (до 18 років) і в блискучому стилі завоювала титул чемпіонки Європи (до 14 років) в Чехії!
  • Олімпійська Арена №8-2017
  • 87

Не зупинятися на досягнутому!

Рекорди, звісно, річ приємна. Та яким довгим може виявитися шлях до їх встановлення! І коли ця мить нарешті настає, трапляється, що разом з нею з’являється спустошення: а що далі? Рекорди Еліни Світоліної зовсім іншого гатунку, бо вона просто не ставила перед собою мети встановити їх.
  • 86

Традиція із міцним корінням

Українська збірна команда дівчат у віці до 14 років знову заволоділа Кубком Європи, цього разу літнім. А на початку року було здобуто зимовий. Можна пригадати й торішні досягнення, коли у цій самій категорії збірна тенісисток стала абсолютним чемпіоном, завоювавши не лише зимовий і літній Кубки Європи, а й Кубок світу. Хто ж залишився з тодішнього складу?
  • Олімпійська Арена №7-2017
  • 89

Кубкові баталії: поразки і сподівання

Світ великого тенісу не знає перепочинку. Турніри стрімкою хвилею накочуються один за одним. І чим далі від зими, тим вищими стають ті хвилі. Надходить час командних чемпіонатів світу. У чоловіків це – Кубок Девіса, у жінок – Кубок Федерації.
  • Олімпійська Арена №5-2017
  • 113

Перемога – прелюдія до нових звершень

Світова ліга в будь-якому ігровому виді спорту – предмет мрій багатьох команд. І коли ця мрія збувається, цьому радіють спортсмени, уболівальники, всі ті, хто був причетний до успіху, – фахівці, спонсори, віддані шанувальники.
  • Олімпійська Арена №2-2017
  • 211

Еліна Світоліна – гроза перших ракеток світу

Сезон-2017 Еліна Світоліна розпочала з турніру в Брісбені. І треба ж було такому статися, що її першою суперницею виявилася олімпійська чемпіонка Моніка Пуїг. В Ріо-де-Жанейро їм не довелося зустрітися на корті: жереб розкинув їх далеко одну від одної по сітці.
  • Олімпійська Арена №1-2017
  • 232

Повний комплект перемог!

Чудовий сезон провела українська збірна дівчат до 14 років з тенісу: виграла зимовий і літній Кубки Європи і на завершення – Кубок світу! Змінювалися капітани команди – Олег Кривошеєв, Марія Коритцева, Талина Бейко. Незмінним залишався склад учасниць: Дар’я Снігур, Марта Костюк, Даша Лопатецька.