До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Постскриптум

чоловіча волейбольна збірна України зуміла пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи

Відкриття континентального форуму

Після 14-річної перерви чоловіча волейбольна збірна України зуміла пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи. Відрадно, що на цьому наші земляки не зупинилися і, вийшовши з групи, лише у чвертьфіналі в п’ятьох партіях поступилися сербам – майбутнім володарям золотих нагород. Латвійський фахівець Угіс Крастінш третій сезон очолює вітчизняну збірну, котра нині значно покращила свій рейтинг.
  • Олімпійська Арена №10-2019
  • 228
Доха-2019: український успіх з олімпійською перспективою

«Результати цього чемпіонату світу дуже тішать, і не лише медалі Ярослави Магучіх і Марини Бех-Романчук, виступи котрих були блискучими. Радує, що за очками, які нараховуються за місця у фіналах, ми увійшли до першої десятки збірних. При цьому середній вік нашої команди – 26 років, а отже, маємо дуже хорошу перспективу не лише на Токіо-2020, а й на наступний олімпійський цикл», - зауважив після повернення з Дохи головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник.
  • 223
Токійський експрес

П’ять років поспіль українська збірна незмінно привозить нагороди з чемпіонату світу зі спортивної гімнастики. Проте цього разу окрім двох бронзових медалей - у багатоборстві Олега Верняєва і в опорному стрибку Ігоря Радівілова, наші гімнасти здобули у німецькому Штутгарті ще й цінні перепустки на Ігри у Токіо-2020.
  • 194
Постскриптум. Чемпіонат світу з фехтування

Дуель року

Передолімпійський сезон українська збірна з фехтування завершили на медальній ноті. Одне «золото», одне «срібло» і дві «бронзи» - такий врожай зібрали наші мушкетери на доріжках Будапешта.
  • Олімпійська Арена №9-2019
  • 202
Несекретное оружие

Почти 300 гимнастов из 38 стран собрал VIII индивидуальный чемпионат Европы, который проходил в апреле в Щецине. Польша третий раз принимала лучших представителей спортивной гимнастики Старого Света. В Кракове-1959 соревновались женщины, в Варшаве-1969 - мужчины.
  • Олімпійська Арена №4-2019
  • 309
Погляд уперед

На чемпіонаті Європи з карате в Гвадалахарі (Іспанія) збірна України здобула три медалі: «золото» (жіноча команда куміте) та дві «бронзи» (Аніта Серьогіна і Станіслав Горуна) і посіла п’яте місце в загальнокомандному заліку. За підсумками турніру українці здобули шість ліцензій на ІІ Європейські ігри в Мінську.
  • 283
Командна робота: 10 медалей!

8-12 квітня в румунській столиці Бухаресті проводився чемпіонат Європи з боротьби, на якому українці здобули загалом десять медалей. Щоправда, у борцівському середовищі усі медалі разом рахувати не прийнято, адже кожен із трьох видів фактично незалежний від інших. Тому досягнення представників вільного й греко-римського стилів, а також майстринь жіночої боротьби варто аналізувати окремо.
  • 312
Постскриптум. Чемпіонат світу з фігурного катання

Яскраві зірки під знаком сакури

Світовий чемпіонат у Сайтамі зробили три найяскравіші постаті сучасного фігурного катання – Натан Чен, Юдзуру Ханю і Аліна Загітова.