Можна сказати, що у високих результатах, яких українські атлети досягли на цьогорічних ІІІ Європейських іграх, є і заслуга якісно організованої роботи медичної служби під час їх проведення.
  • Олімпійська Арена №2-4 2022
  • 402
Артем Мельник

Виграти все!

23-річний Артем Мельник з Житомира став бронзовим призером у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 86 кг.
  • 313

Дав гідний бій авторитетам

Дніпрянин Тимур Бриков став срібним призером у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 75 кг.
  • 319
Збірна України з пляжного футболу

Юрій Клименко: «Ми були сильнішими за найкращу збірну світу»

Жіноча збірна України з пляжного футболу порадувала та здивувала! Наші дівчата вже в стартовому матчі з головними фаворитками змагань, іспанками, довели, що є дуже серйозними суперницями.
  • 321
Ганна Пономаренко

Танець, який став спортом

Брейкінг – танець, який став спортом, буде вперше представлений у програмі Олімпійських ігор у Парижі-2024. А ліцензії на головні змагання чотириріччя почали розігрувати вже на III Європейських іграх.
  • 416
Івана Кожокаря та Анастасія Павлова

Боролися на рівних

Головним підсумком змагань у стрільбі з лука у Кракові стала срібна медаль нашої змішаної команди – Анастасії Павлової та Івана Кожокаря.
  • 302
Марина та Влада Алексіїви

Відповідь дуету

Другу нагороду в артистичному плаванні приніс дует у складі сестер Марини та Владислави Алексіївих. Сестри з Харкова піднялись на другу сходинку п'єдесталу у довільній програмі.
  • 325
ІІІ Європейські ігри. Артистичне плавання

Розправили крила і здобули «срібло»

Першу медаль в артистичному плаванні на ІІІ Європейських іграх наші спортсменки завоювали у своїх фірмових хайлайтах, де є діючими чемпіонками світу. Цей вид програми ще називають водною акробатикою, і останні роки навіть росіянки не могли кинути тут виклик українкам.
  • 344
Вікторія Ус

«Правильна тактика, боротьба та удача»

Золота медаль Вікторії Ус у веслувальному слаломі увінчала успішний виступ збірної України на третіх Європейських іграх у Кракові. Це було 21-е золото нашої команди...