До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Олімпік-кур'єр

Плавання: «золото» Говорова у Римі

Наприкінці червня у Римі завершилась боротьба за нагороди престижних змагань з плавання – міжнародного турніру «Сім пагорбів». Перемогу на дистанції 50 м батерфляєм здобув український плавець Андрій Говоров.
  • Олімпійська Арена №6-2017
  • 4

«Діамантове срібло» Бондаренка

1 липня чемпіон світу й бронзовий призер Олімпійських ігор у Ріо Богдан Бондаренко посів друге місце у стрибках у висоту на етапі «Діамантової ліги» у Парижі.
  • 4

Європейський тріумф багатоборців

Збірна України стала переможцем Суперліги командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства. Ці змагання відбувалися 1-2 липня в Таллінні.
  • 4

Від біатлу до пентатлону

В Києві на Жуковому острові відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства у категоріях біатл і триатл. У змаганнях взяли участь близько200 спортсменів 2010 року народження та старші.
  • 5

11 нагород велосипедистів

З 30 червня по 2 липня в польському Прушкові проводилися міжнародні рейтингові змагання першої категорії Гран-прі Польщі з велосипедного спорту (трек). Дуже успішно тут виступили українські спортсмени.
  • 5

Яскравий успіх легкоатлетів

Наприкінці червня упродовж трьох днів у французькому Ліллі відбувалися змагання Суперліги командного чемпіонату Європи з легкої атлетики. Збірна України здобула 11 нагород: дві золотих, три срібні й шість бронзових.
  • 5

Старти юних в Одесі

В Одесі відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед юних спортсменів, організований в рамках проекту ФСТ «Динамо» України та Національної поліції України за підтримки Національного олімпійського комітету.
  • 24

НОК і Samsung: продовження співпраці

27 квітня в Олімпійському домі було підписано договір про продовження співпраці між Національним олімпійським комітетом України і компанією «Samsung Electronics Україна».
  • Олімпійська Арена №5-2017
  • 35

Чергова перемога Олени Костевич

Вшанування найкращої спортсменки і найкращого тренера березня відбувалося в Олімпійському домі наприкінці квітня.
  • 41

Потрійний тріумф

9 квітня на арені MGM National Harbor у містечку Оксон Хілл, що у передмісті Вашингтона (США), українські боксери-професіонали Олександр Усик, Олександр Гвоздик і Василь Ломаченко здобули блискучі перемоги.