Токіо-2020

Ірина Коляденко

«Впасти духом не мала права»

11-ту медаль в скарбничку збірної України принесла представниця вільної боротьби 22-річна Ірина Коляденко, яка виступала в категорії до 62 кг. Молода спортсменка продемонструвала на олімпійському килимі не тільки високу майстерність, а й неймовірну завзятість, цілеспрямованість, що дозволило їй досягти успіху, незважаючи на досвід і титули суперниць.
  • Олімпійська Арена №08-09 2021
  • 465
Еліна Світоліна

Вольова перемога

Еліна Світоліна завоювала першу медаль Олімпіади в історії українського тенісу! У напруженому суперництві з казахстанською тенісисткою Оленою Рибакіною вона виявила справжню волю до перемоги та завершила зустріч на свою користь з рахунком: 1:6; 7:6; 6:4.
  • 601
Алла Черкасова

«Нагороду присвятила синові»

Програш у півфіналі американській спортсменці, звичайно, не додав львівській борчині настрою. Хтось інший, можливо, після поразки склав би руки і до кінця турніру просто відбув би номер, але не Алла Черкасова, характер якої визначає неймовірна сила волі.
  • 476
Олена Костевич, Олег Омельчук

Тому що команда!

У матчі за 3-тє місце в міксті (пневматичний пістолет, 10 м) зійшлися українські стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук і сербські Зорана Арунович і Дамір Мікець. Для Омельчука Олімпіада в Токіо стала четвертою, для Костевич – п’ятою!
  • 492
 Станіслав Горуна

Весь цвіт сучасного карате!

Український каратист Станіслав Горуна став бронзовим призером Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 75 кг.
  • 495
Ярослава Магучіх

Насолоджуватися стрибками!

Коли у фіналі жіночих стрибків у висоту планку підняли на 198 см, у змаганнях залишилося 9 спортсменок із 14-ти. Серед них Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко з України.
  • 493
Ігор Рейзлін

Дебютанти починають і виграють!

Зірка Ігоря Рейзліна зійшла стрімко і відносно нещодавно. 2019 року киянин став першим українським шпажистом, котрому вдалося двічі зійти на п’єдестал на одному чемпіонаті світу: він здобув «бронзу» в особистих змаганнях і «срібло» в командних.
  • 458
Дар’я Білодід

«Коли вам 20 років...»

Коли після перемоги у поєдинку за бронзову медаль Дар’я Білодід з’явилася перед журналістами в мікст-зоні, її вистачило тільки на те, щоб сказати буквально кілька слів. Нестримні сльози полилися рікою...