Бокс

Олександр Гвоздик: захист чемпіонського титулу

Український боксер-професіонал Олександр Гвоздик останнього дня березня в бою проти француза Дуду Нгумбу відстояв свій титул чемпіона світу за версією WBC у напівважкій ваговій категорії. Поєдинок відбувся у Філадельфії (США).
  • Олімпійська Арена №3-2019
  • 1373
Андрій Котельник

Дебют академії

Львів’янин Андрій Котельник - заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року, переможець Кубка Європи, багаторазовий чемпіон України серед аматорів, чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA 22 вересня 2018-го знову опинився в центрі уваги. Того дня в столиці Галичини було відкрито Академію боксу Андрія Котельника, якій немає аналогу в Україні.
  • Олімпійська Арена №2-2019
  • 1661
Олександр Усик – абсолютний чемпіон світу

22 липня в Москві український професіональний боксер першої важкої ваги (до 90,7 кг) Олександр Усик переміг у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) російського спортсмена Мурата Гассієва і став першим володарем Кубка Мохамеда Алі.
  • Олімпійська Арена №7-2018
  • 3608

Неперевершений!

Нинішнього сезону 22-річний Олександр Хижняк з Полтави вразив боксерську спільноту серією суцільних перемог! В березні в румунському місті Браїла він став чемпіоном Європи серед молоді, у червні в Харкові не мав рівних вже на чемпіонаті континенту серед дорослих, а на початку вересня в німецькому Гамбурзі був поза конкуренцією на світовому форумі у ваговій категорії до 75 кілограмів.
  • Олімпійська Арена №9-2017
  • 1791

Триумфальный ринг

Итак, 25 июня в одном из лучших спортивных комплексов страны – харьковском «Локомотиве» имени Георгия Кирпы – завершился 42-й чемпионат Европы по боксу. Состязания столь высокого ранга в этом олимпийском виде спорта в нашей стране проходили впервые. И закончились они блестящей командной победой хозяев ринга!
  • Олімпійська Арена №6-2017
  • 2024

Відвоювали свої позиції!

Після невдалого тогорічного виступу українських майстрів шкіряної рукавички на Олімпійських іграх у Бразилії багато фахівців прогнозували, що від них ще довго доведеться чекати чергового злету. Але вже на чемпіонаті Європи, який наприкінці червня приймав Харків, підопічні Дмитра Сосновського зуміли відвоювати позиції, здобувши шість нагород різного гатунку.
  • 1653

Змусити з собою рахуватись!

Українські боксери розпочали підготовку до червневого чемпіонату Європи, господарем якого вперше став Харків.
  • Олімпійська Арена №1-2017
  • 1871

Олександр Усик – чемпіон світу!

У ніч з 17 на 18 вересня в Гданську український боксер Олександр Усик завоював титул чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у першій важкій вазі (до 90,71 кг). У поєдинку за цей титул він переміг суперника з Польщі Кшиштофа Гловацкі.
  • Олімпійська Арена №9-2016
  • 2334

Ринг осяяли нові зірки

Боксерський турнір на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро тривав 16 днів. Якщо зірками Олімпіади-2012 в Лондоні були українці, то в Бразилії тріумфували представники Узбекистану.