До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Олександр Гвоздик: захист чемпіонського титулу

  • Олімпійська Арена №3-2019
  • Бокс
Олександр Гвоздик: захист чемпіонського титулу
Український боксер-професіонал Олександр Гвоздик останнього дня березня в бою проти француза Дуду Нгумбу відстояв свій титул чемпіона світу за версією WBC у напівважкій ваговій категорії. Поєдинок відбувся у Філадельфії (США).

Нині Гвоздик захищав чемпіонський пояс WBC, володарем якого став торік, перемігши канадця Адоніса Стівенсона. Цього разу опонент – французький боксер конголезького походження Дуду Нгумбу, в кар’єрі якого найбільшим досягненням був титул чемпіона світу за версією WBF.
Перше враження від француза було досить хорошим: легко рухався, наскільки можливо, намагався атакувати, клінчами не зловживав. Українець почав бій обережно, проводив розвідку, «звикав» до супротивника, проте в рахунку повів майже одразу.
Під час п’ятої трихвилинки наш боксер вразив опонента потужним лівим боковим у голову. Проте Нгумбу це не зломило: здавалося, він готовий до того, аби пройти всю дистанцію поєдинку. Але далі сталося щось незрозуміле: французький боксер, обороняючись, ішов уздовж канату, а потім скрикнув і схопився за ногу. Можливо, підвернув, можливо, були якісь інші причини. Отримавши достатньо часу на відновлення, Дуду показав, що ступити цієї ногою на підлогу не виходить. Після цього секундант піднявся у ринг і зняв боксера з поєдинку. Таким чином, Гвоздик, успішно провівши перший захист чемпіонського титулу, продовжив серію з 17 перемог.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!