Paris 2024
Спортивні баталії 2023 року
До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Візит президента НОК у Черкаси

Візит президента НОК у Черкаси
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відвідав Черкаси. На зустрічі в облдержадміністрації було обговорено шляхи розвитку спорту в регіоні.

У Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького президент НОК разом з головою Комісії «Антураж атлета» Оленою Говоровою взяв участь у дискусії щодо мотивацій в спорті, а також поспілкувався зі студентами й викладачами.
Сергій Бубка зустрівся з юними гімнастами й тренерами обласної ДЮСШ «Олімпія». Разом із віцепрезидентами НОК Миколою Томенком і Віктором Коржем він відвідав Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, де поклав квіти до монумента Героям-чорнобильцям, а згодом взяв участь у відкритті оновленого футбольного поля та сектора для метання, завітав на Олімпійський урок.
Під час поїздки Сергій Бубка оглянув легкоатлетичний манеж, поспілкувався з керівниками обласної федерації легкої атлетики, спортсменами, тренерами. Разом із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком провів зустріч з активом обласного відділення НОК.
Сергій Бубка подякував колективу відділення за активну діяльність із поширення олімпійських цінностей та популяризації здорового способу життя й побажав нових успіхів.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!