Paris 2024
Спортивні баталії 2023 року
До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Маршрут спортивних подарунків

Маршрут спортивних подарунків
Спортивне обладнання на суму 1,5 млн грн – такий подарунок було зроблено Донецькому училищу олімпійського резерву від Національного олімпійського комітету України під час візиту Сергія Бубки на Донеччину. Делегація НОК відвідала Миколаївку, Бахмут і Костянтинівку

– Коли діти бачать олімпійського чемпіона, можуть з ним поспілкуватися, почути від нього пораду, взяти автограф, разом сфотографуватися, - сказав голова Донецького відділення НОК,Віктор Ремський, - у них виникає бажання займатися спортом. І наше завдання – забезпечити юне покоління належною інфраструктурою. А це не так просто, особливо в нашій області, адже близько 90% спортивних потужностей залишилися, на жаль, по той бік лінії розмежування. Один із перших прикладів державно-приватного партнерства на Донеччині – спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» у Миколаївці, де працює Слов’янська ТЕС.
Саме «Енергетик» і став першим пунктом програми візиту. Установа почала працювати торік, тут найсучасніші умови як для тренувань у спортивних секціях, так і для оздоровчої фізкультури. Гості оглянули зали для єдиноборств, спортивних ігор, хореографії, фітнесу, а також дитячу кімнату, де батьки можуть залишити малечу, поки виконують вправи на тренажерах чи плавають у 25-метровому басейні.
Наступного дня делегація НОК завітала до Бахмута. Спочатку відвідали будівництво комплексу обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, потім стадіон «Авангард», де тривають активні роботи з реконструкції футбольного поля. І нарешті – красень «Металург», де і відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання обладнання для різних видів спорту: легкої атлетики, важкої атлетики, триатлону, велоспорту.
Приємними подарунками стали для юних спортсменів нові жердини.
Відновити інфраструктуру до сучасного рівня взялися і в Костянтинівці, де також є стадіон «Металург» і легкоатлетичний манеж у будівлі місцевої ДЮСШ.
– З кожним візитом я бачу, як розвивається спортивна інфраструктура Донеччини, - сказав Сергій Бубка. Впевнений, що атлети регіону продовжуватимуть переможні спортивні традиції і надалі прославлятимуть Україну на міжнародних аренах.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Олексій
ГОНЧАРУК

Фото
Павла БАГМУТА