До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Булава на шахівниці

  • Олімпійська Арена №5-2019
  • Шахи
Булава на шахівниці
За підсумками чергового конкурсу «Шаховий Гетьман» названо імена найкращих українських шахіста й шахістки за версією гросмейстерів.

Цей конкурс, започаткований 14 років тому сайтом «Шахова Україна», передбачає опитування усіх вітчизняних гросмейстерів, котрі називають п’ятірки найкращих гравців. За перше місце номінант отримує 10 балів, за друге – 7, за третє – 5, за четверте – 3, за п’яте – 1. Чемпіон України Антон Коробов з Харкова і екс-чемпіонка світу Марія Музичук зі Львова стали переможцями конкурсу «Шаховий Гетьман», отримавши майже однакову кількість балів (відповідно 303 і 308). До чільних трійок потрапили Василь Іванчук (Львів, 151 бал), Павло Ельянов (Харків, 141), Анна Музичук (Львів, 262), Наталія Букса (Львів, 115).
Нині в опитуванні загалом взяли участь 65 гросмейстерів. До переліку номінантів потрапили 31 шахіст і 16 шахісток. Поряд з провідними гросмейстерами називалися й імена юних шахістів. Зокрема, доволі високий шостий рядок у списку посів 16-річний киянин Кирило Шевченко. Кілька респондентів поставили його навіть на перше місце. Його одноліток Віктор Матвіїшен з Вінниці – на 11-му місці.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!