До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Пріоритети розвитку

На всеукраїнській нараді із заступниками голів територіальних організацій ФСТ «Динамо» України, яка відбулася в Яремче Івано-Франківської обл., було підбито підсумки діяльності товариства за минулий рік та визначено пріоритети розвитку.

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України, радник міністра внутрішніх справ України Віктор Корж прозвітував про діяльність товариства 2017 року.
«Товариство «Динамо» сьогодні – одна з найпотужніших громадських організацій в Україні, у складі якої понад 600 колективів фізичної культури. Серед основних статутних зав дань – підвищення рівня фізичної підготовки працівників правоохоронних органів, формування спортивного резерву та розвиток дитячо-юнацького спорту. Минулий рік був різноманітним і насиченим. 9 тис. динамівських спортсменів взяли участь у понад 600 всеукраїнських і міжнародних змаганнях і здобули понад 3 тисячі нагород», – зауважив Віктор Корж.
Упродовж року проводилися змагання зі службово-прикладних видів спорту за програмою Динаміади серед збірних команд територіальних організацій, міністерств, відомств, рятувальних та інших служб. Переможець у першій групі – команда Київської міської організації, у другій групі – Чернігівська територіальна організація, у третій – Хмельницька територіальна організація.
Одним з головних пріоритетів є робота з дітьми. «Особливу увагу приділяємо роботі з сиротами, вихованцями інтернатів, дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Працюємо спільно з Націо нальною поліцією. У змаганнях «Юний динамівець», «Футбол для дітей» та ін. упродовж року взяли участь близько 3 тисяч дітей і підлітків. У той час, коли в деяких регіонах фінансування ДЮСШ взагалі припинено, цей напрям діяльності є надзвичайно важливим, адже розвиток фізичного виховання та спорту – необхідна умова формування здорової та успішної нації», – наголосив В. Корж.
Заступник голови ФСТ Євген Крисов звернув увагу на питання розвитку матеріально-технічної бази: «За програмою відновлення спортивних споруд торік ми здійснили реконструкцію стадіону та відкрили готель в Одесі, стадіон і велотрек у Харкові, відремонтували базу олімпійської підготовки в Очакові».
Під час наради відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу серед територіальних організацій та трійки найкращих СДЮШОР.
У рамках всеукраїнської наради за участі голови Національної поліції України Сергія Князєва відбулася позачергова всеукраїнська конференція ФСТ «Динамо» України, в якій взяли участь понад 40 делегатів з усіх регіонів країни.

Олена
КОТЛЯР