До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

На обрії - Пхьончхан-2018 (№4-2017)

Церемонія запалення Олімпійського вогню зимових Ігор-2018 відбудеться в Олімпії 24 жовтня нинішнього року. Тиждень факел подорожуватиме Грецією, а потім його буде передано господарям майбутньої Олімпіади.

Залучити юних!


З 2015 року ПОКОГ опікувався створенням освітньої програми, приуроченої до майбутньої Олімпіади: було розроблено плани уроків, матеріали для мультимедійних класів, каталог відео. Куратори програми організували кілька фестивалів і відвідали школи по всій країні. Очікується, що на момент, коли Олімпійський вогонь прибуде до Пхьончхана 8 лютого наступного року, до олімпійської освіти буде залучено один мільйон учнів і студентів.
Програму «Дивись-навчай-вчи-завантажуй», представлену на офіційному сайті, підтримує Міністерство освіти Кореї, яке підписало з Оргкомітетом Ігор меморандум про порозуміння, аби активно залучати школи до освітньої складової олімпійського руху.
Президент ПОКОГ Лі Хі-бом наголошує, що організатори прагнуть, щоб якнайбільше молодих людей стали частиною зимових Олімпійськийх і Паралімпійських ігор: «Наша мета – надихнути їх і залучити до зимових видів спорту, дати можливість відчути себе причетним до дивовижної події – Олімпіади у їхній рідній країні».

Комфорт для туристів


Уряд провінції Каннин витратить 10,4 млн дол. США на проекти із покращання якості ресторанних і готельних послуг. Кошти виділятимуть ресторанам і готелям на вдосконалення роботи кухні й підвищення загальних гігієнічних стандартів.
У ПОКОГ повідомляють, що наступного року в регіоні будуть доступні майже 43 тис. готельних номерів (за прогнозами, на час Ігор знадобиться близько 30 тис.). На листопад заплановано презентацію довідника для туристів з інформацією про 3400 рекомендованих ресторанів і готелів англійською, китайською, японською та російською мовами.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!


За матеріалами сайтів www.pyeongchang2018.com, www.olympic.org, www.insidethegames.biz
підготувала Анна ІВАНЧЕНКО