До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

На обрії - Пйонгчанг-2018 (№1-2016)

Відкрився олімпійський Дім зимових Ігор-2018


Дім зимової Олімпіади і Паралімпіади 2018 року відкрив свої двері в південнокорейському Каннині, де відбудуться змагання з хокею, керлінгу, фігурного катання, ковзанярського спорту та шорт-треку.
Будинок, у якому домінують кольори емблеми Ігор, розділений на п'ять частин, серед яких виставковий зал і дерево бажань.
"У новому Олімпійському домі відвідувачі зможуть знову пережити моменти перемоги заявки Пйонгчанга і побачити процес підготовки до проведення Ігор. Я вірю, що цей проект підвищить суспільний інтерес до Ігор і загалом до зимових видів спорту", - сказав керівник Оргкомітету Олімпіади Чо Ян Хо.
В Оргкомітеті сподіваються, що будинок відвідають сотні молодих людей і підлітків, котрі отримають можливість перейнятися олімпійськими цінностями і більше дізнатися про підготовчу роботу до Олімпіади.
Зимова Олімпіада в Пйонгчангу відбудеться 9-25 лютого, Паралімпіада - 9-18 березня 2018 року.

Ліндсі Вонн - почесний посол Ігор-2018


Американська гірськолижниця Ліндсі Вонн буде почесним послом зимових Олімпійських ігор 2018 році в Пйонгчангу.
За повідомленням Insidethegames, офіційне призначення відбудеться 6 травня цього року в Сеулі.
Вонн, котра перемогла на Іграх 2010 року у Ванкувері в швидкісному спуску і чотири рази вигравала загальний залік Кубка світу, була послом перших зимових юнацьких Ігор-2012 в австрійському Інсбруку, а також стане послом ЮОІ-2016 в норвезькому Ліллехаммері.

Старт будівництва Олімпійського селища


Оргкомітет зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пйонгчангу оголосив про запуск будівництва Олімпійського селища, яке планується завершити у 2017 році.
"Олімпійське селище - серце Олімпійських ігор. Це особливе місце, де спортсмени з цілого світу збираються разом, щоб готуватися до змагань і святкувати успіхи", - заявила голова координаційного комітету МОК з питань підготовки до Олімпіади Гунілла Ліндберг. Вона висловила впевненість, що організатори забезпечать високу якість проживання спортсменів під час змагань.
У селищі планується розмістити близько 3500 спортсменів.

Забезпечено половину спонсорських контрактів


Оргкомітет зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пйонгчангу досяг домовленості щодо укладення 50% запланованих спонсорських контрактів. Такий обсяг роботи свідчить про потужну підтримку Ігор корейською бізнес-спільнотою, повідомляється на офіційному сайті Міжнародного Олімпійського Комітету.
У МОК також засвідчили, що задоволені темпами та якістю підготовки міста до Ігор. "Підготовка до зимових Олімпійських ігор 2018 року відбувається добре. Як і раніше, залишається сильною підтримка Ігор усіма місцевими партнерами. Об'єкти зводяться швидкими темпами", - йдеться у прес-релізі організації з посиланням на результати візиту координаційної комісії МОК до Пйонгчангу.

Подарунок збірній Ямайки

Подарунок збірній Ямайки


Група японських металургійних і технологічних компаній, що беруть участь у проекті з розробки новітніх саней для бобслею, вирішила безоплатно передати свій боб спортсменам збірної Ямайки, щоб ті взяли участь в зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пйонгчангу.
Причина такого рішення в тому, що збірна Японії, для якої спочатку передбачалося розробити нові сани, відмовилася від цієї пропозиції й обрала закордонний аналог. Після цього керівництво проекту, який об'єднав зусилля майже 100 японських великих і малих корпорацій, стало пропонувати свою розробку іноземним спортсменам. Зупинилися на ямайській команді, якій вирішили подарувати новітній боб.
"Коли я тільки-но побачив ці сани, одразу зауважив, що вони дуже високої якості. Хороша робота. З таким бобом ми зможемо успішно виступити на Олімпіаді у 2018 році", - заявив генеральний секретар Федерації бобслею Ямайки Кріс Стокса. Разом зі своїми підопічними він прибув до Нагано, де їм і були передано нове придбання для випробування.
Бобслеїсти Ямайки вперше взяли участь в Олімпійських іграх 1988 року в Калгарі.Тоді вони не змогли закінчити змагання, вилетівши з траси. Попри це виступ став знаменитим і навіть послужив основою для фільму «Круті віражі».
У наступні роки домогтися великих успіхів ямайським бобслеїстам не вдалося, проте один зі спортсменів перейшов у збірну Канади, у складі якої завоював золоту медаль чемпіонату світу, срібну Ігор-2006 в Турині, а також бронзову Олімпіади-2010 у Ванкувері. Участь збірної Ямайки з бобслею в Іграх-2014 в Сочі було під питанням через брак коштів.Однак в інтернеті команді вдалося зібрати понад $120 тисяч, що допомогло-таки вирушити на змагання. У тому ж році вони були визнані кращими спортсменами за версією оргкомітету премії Webby.