До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Боротьба: два турніра – 5 медалей

Жан Беленюк,
У січні в столиці Хорватії відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби Zagreb Open-2021. На цих престижних змаганнях українські спортсмени здобули чотири нагороди: дві золоті, одну срібну й одну бронзову.

У категорії 87 кг блискуче виступив лідер нашої збірної Жан Беленюк. У фінальному поєдинку він впевнено переміг шведа Александара Степанетича (9:1). Також найвищу нагороду виборов Парвіз Насібов (72 кг), котрий у вирішальній сутичці здолав опір опонента з Туреччини Ахмета Їлмаза (3:2).
На жаль, через травму був змушений відмовитися від боротьби у фіналі Микола Кучмій (130 кг). Українець став срібним призером.
На третю сходинку п’єдесталу у категорії 82 кг зійшов Ярослав Фільчаков.
Одночасно у спортивному центрі Salle Serge Leyrit у Ніцці відбувся турнір Гран-прі Франції зі спортивної боротьби, присвячений пам’яті Анрі Деглана. У змаганнях серед жінок бронзову нагороду здобула Юлія Ткач (62 кг).

Повністю читайте у віддрукованому номері.