До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Конференція з Томасом Бахом

Конференція з Томасом Бахом
Консультаційні телеконференції з національними олімпійськими комітетами провів президент МОК Томас Бах. Спілкування було присвячено виходу до фінальної стадії підготовки до відтермінованих Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо, а також до зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор у Пекіні. У конференціях взяв участь член МОК, президент НОК України Сергій Бубка.

Бах відзначив, що МОК продовжує співпрацювати з Оргкомітетами майбутніх Ігор, а також з урядами Японії і Китаю. Також тривають консультації із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), щоб зробити все можливе для проведення безпечних змагань.
«МОК керується чотирма принципами. Перший: організувати Олімпійські ігри в безпечних для всіх умовах. Другий: пріоритет вакцинації слід надавати вразливим групам, медсестрам, лікарям та всім, хто оберігає наше суспільство. Третій: ми закликаємо всіх учасників Олімпійських і Паралімпійських ігор, яким пропонується вакцинація, здійснити її на знак солідарності з господарями Ігор та своїми колегами-спортсменами. Четвертий: вакцинація не є обов’язковою», – сказав президент Томас Бах.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!