Нова програма ВАДА
- Олімпійська Арена №7-2020
- Олімпік-кур'єр
Вона включає інформаційні бюлетені, відеоуроки, контрольні списки, презентації та записи вебінарів. Усе це є доступним через платформу електронного навчання.
Агенція визначила конкретні керівні принципи щодо посилення санітарних заходів безпеки, а також вжила необхідних заходів, аби бути готовою до проведення запланованих і перенесених тестувань.
16 закладів освіти з новим статусом!
Комісія Мінмолодьспорту розглянула питання надання 16 закладам статусу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання.
«Заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю - це одна з найкращих форм організації відбору та здійснення спортивної підготовки обдарованих дітей і молоді. Там створюються умови для розвитку індивідуальних здібностей спортсмена для поглибленого оволодіння спеціалізацією в обраному виді спорту, досягнення ним високих спортивних результатів і поповнення національних збірних команд», – наголосила заступниця міністра Ніна Лемеш.
475,8 млн грн на розвиток спорту
Комітет з питань бюджету ВРУ підтримав виділення 475,8 млн грн на участь спортсменів національних збірних команд у змаганнях міжнародного рівня для здобуття додаткових ліцензій на Олімпійські, Паралімпійські і Дефлімпійські ігри.
«Карантин вносить корективи у життя наших спортсменів, зауважив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. - Ще не всі встигли здобути ліцензії для участі в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх. Тому ці кошти вкрай потрібні, щоб відновити участь наших атлетів у змаганнях».
Виділені кошти будуть спрямовані на:
- 335,6 млн грн – проведення 1146 спортивних заходів з олімпійських видів спорту;
- 30,1 млн грн – проведення 144 спортивних заходів з неолімпійських видів спорту;
- 88,3 млн грн – проведення 174 спортивних та інших заходів для осіб з інвалідністю;
- 18,2 млн грн – навчально-спортивну роботу;
- 3,5 млн грн – здійснення антидопінгового контролю спортсменів.
Поступове залучення вболівальників
Спираючись на проведений аналіз епідемічної ситуації, протиепідемічні заходи, які запроваджують у регіонах України, та досвід європейських країн, що поступово розпочали допуск глядачів до перегляду футбольних матчів, МОЗ вважає можливим поступове залучення уболівальників на арени у тестовому режимі. Але з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, - повідомляється на сайті Міністерства молоді та спорту України.
Для залучення глядачів до перегляду футбольних матчів, організатор має:
- дотримуватись усіх норм і рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів;
- організувати продаж квитків і розподіл глядачів по секторах без скупчення людей;
- допускати у сектори глядачів у кількості, що не перевищує 25% місткості, щоб забезпечити наявність вільних місць спереду, позаду, збоку, по діагоналі;
- проводити температурний скринінг;
- забезпечити наявність дезінфікувальних засобів на входах до стадіону;
- обмежити контакти серед глядачів на трибунах і у приміщеннях стадіону.