До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Нова програма ВАДА

Нова програма ВАДА
Ще у середині березня мав відбутися щорічний симпозіум Всесвітньої антидопінгової агенції з підготовки впровадження антидопінгового кодексу та стандартів 2021 р. (вони набирають чинності з 1 січня 2021 р.). Але симпозіум було скасовано через пандемію. Тому для допомоги підписантам кодексу нещодавно було запущено «Програму підтримки впровадження кодексу ВАДА».
Вона включає інформаційні бюлетені, відеоуроки, контрольні списки, презентації та записи вебінарів. Усе це є доступним через платформу електронного навчання.
Агенція визначила конкретні керівні принципи щодо посилення санітарних заходів безпеки, а також вжила необхідних заходів, аби бути готовою до проведення запланованих і перенесених тестувань.

16 закладів освіти з новим статусом!


Комісія Мінмолодьспорту розглянула питання надання 16 закладам статусу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання.
«Заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю - це одна з найкращих форм організації відбору та здійснення спортивної підготовки обдарованих дітей і молоді. Там створюються умови для розвитку індивідуальних здібностей спортсмена для поглибленого оволодіння спеціалізацією в обраному виді спорту, досягнення ним високих спортивних результатів і поповнення національних збірних команд», – наголосила заступниця міністра Ніна Лемеш.

475,8 млн грн на розвиток спорту


Комітет з питань бюджету ВРУ підтримав виділення 475,8 млн грн на участь спортсменів національних збірних команд у змаганнях міжнародного рівня для здобуття додаткових ліцензій на Олімпійські, Паралімпійські і Дефлімпійські ігри.
«Карантин вносить корективи у життя наших спортсменів, зауважив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. - Ще не всі встигли здобути ліцензії для участі в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх. Тому ці кошти вкрай потрібні, щоб відновити участь наших атлетів у змаганнях».
Виділені кошти будуть спрямовані на:
- 335,6 млн грн – проведення 1146 спортивних заходів з олімпійських видів спорту;
- 30,1 млн грн – проведення 144 спортивних заходів з неолімпійських видів спорту;
- 88,3 млн грн – проведення 174 спортивних та інших заходів для осіб з інвалідністю;
- 18,2 млн грн – навчально-спортивну роботу;
- 3,5 млн грн – здійснення антидопінгового контролю спортсменів.

Поступове залучення вболівальників


Спираючись на проведений аналіз епідемічної ситуації, протиепідемічні заходи, які запроваджують у регіонах України, та досвід європейських країн, що поступово розпочали допуск глядачів до перегляду футбольних матчів, МОЗ вважає можливим поступове залучення уболівальників на арени у тестовому режимі. Але з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, - повідомляється на сайті Міністерства молоді та спорту України.
Для залучення глядачів до перегляду футбольних матчів, організатор має:
- дотримуватись усіх норм і рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів;
- організувати продаж квитків і розподіл глядачів по секторах без скупчення людей;
- допускати у сектори глядачів у кількості, що не перевищує 25% місткості, щоб забезпечити наявність вільних місць спереду, позаду, збоку, по діагоналі;
- проводити температурний скринінг;
- забезпечити наявність дезінфікувальних засобів на входах до стадіону;
- обмежити контакти серед глядачів на трибунах і у приміщеннях стадіону.