До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Дозвіл на тренування: умови та особливості

Дозвіл на тренування: умови та особливості
15 квітня Кабінет Міністрів України вніс зміни до п. 2 Постанови № 211 від 11 березня 2020 р. «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Згідно з Постановою № 284, спортсменам штатних національних збірних України з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять.

ДОЗВОЛЕНО:

- індивідуальні тренувальні заняття (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку);
- перебування на індивідуальних тренуваннях разом зі спортсменом не більше однієї особи (тренер, фахівець з медичного, науково-методичного забезпечення, налаштування та ремонтування велосипеду, відеозйомки, особа, котра супроводжує спортсмена з інвалідністю тощо).

ДЕ:

- у безпосередній близькості до свого місця проживання;
- уздовж вулиць, доріг;
- лише на відкритому повітрі.

НАВІЩО:

- для виконання обсягу тренувань, спрямованих на покращення фізичного і психологічного стану, а також з метою розвитку спеціальної технічної підготовки.

ОБОВ’ЯЗКОВА УМОВА:

- дотримання безпечної соціальної дистанції між особами, використання засобів індивідуального захисту (респіратори або захисні маски), дотримання санітарних та протиепідемічних заходів і умов карантину, встановлених у населеному пункті.