До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Нова дата Ігор ХХХІІ Олімпіади

Нова дата Ігор ХХХІІ Олімпіади
Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародний паралімпійський комітет, Організаційний комітет Токіо-2020, Уряд Токіо і Уряд Японії 30 березня погодили нову дату Ігор ХХХІІ Олімпіади: турнір проводитиметься з 23 липня по 8 серпня 2021 р. Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародний паралімпійський комітет, Організаційний комітет Токіо-2020, Уряд Токіо і Уряд Японії 30 березня погодили нову дату Ігор ХХХІІ Олімпіади: турнір проводитиметься з 23 липня по 8 серпня 2021 р.

Паралімпіаду проведуть з 24 серпня по 5 вересня. Рішення ухвалили під час онлайн-конференції, у якій взяли участь президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 Морі Йосіро, губернатор Токіо Коїке Юріко і міністр Олімпійських ігор і Паралімпійських ігор Хасімото Сейко. Рішення біло прийнято відповідно до принципів, встановлених Виконавчим комітетом МОК 17 березня 2020 р.:
1. Захист здоров’я спортсменів та всіх учасників змагань, а також стримування розповсюдження вірусу COVID-19.
2. Захист інтересів атлетів та олімпійських видів спорту.
3. Глобальний міжнародний спортивний календар.
Після конференції Томас Бах сказав: «Я хочу подякувати міжнародним федераціям за одностайну підтримку і континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за партнерство й підтримку під час консультацій протягом останніх кількох днів. Також хотів би подякувати Комісії атлетів МОК, з якою ми постійно контактували. Я впевнений, що, працюючи разом з Організаційним комітетом Токіо-2020, Урядом Токіо, Урядом Японії та всіма нашими зацікавленими сторонами, ми можемо опанувати цей небачений виклик. Наразі людство перебуває в темному тунелі. Олімпійські ігри у Токіо можуть стати світлом у кінці цього тунелю».
Рішенням підтверджено, що всі спортсмени, котрі вже пройшли кваліфікаційний відбір, залишаться володарями олімпійських ліцензій. Це пов'язано з тим, що Олімпійські ігри в Токіо, за погодженням з Японією, залишаться Іграми XXXII Олімпіади.