До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

НОК: стратегічні напрями роботи

НОК: стратегічні напрями роботи
Напередодні новорічних свят у Чернігові відбувся всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету. В ньому взяли участь президент НОК Сергій Бубка і керівники регіональних осередків.

Під час заходу Сергій Бубка наголосив, що діяльність регіональних відділень у центрі уваги Олімпійського комітету: «Реалізовувати програми і проєкти без планомірної підтримки неможливо. 2019 року з бюджету НОК регіональним відділенням було виділено близько 1,5 млн гривень. На фінансування програми підтримки стипендіатів відділень спрямовано ще 450 тис. гривень».
Голова НОК додав, що перед всією олімпійською родиною країни стоять вагомі виклики, які є глобальними і визначені в Olympic Agenda-2020 – вони потребують єдності, принциповості та послідовності. «Ми повинні продовжити наполегливу боротьбу за чистоту спорту, – зауважив він. – Ключовим є питання етики, дотримання відповідних норм і доброзичливе ставлення один до одного, збільшення ролі й відповідальності антуражу атлета».
Після семінару на базі обласної ДЮСШ зимових видів спорту відбулася церемонія підняття прапора НОК і Державного Прапора України з нагоди 29-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету.