Бокс: 10 медалей у Болгарії

Наприкінці січня в Болгарії відбувся один з найпрестижніших боксерських міжнародних турнірів класу «А» – Странджа-2020. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 30 країн. Головна особливість нинішнього турніру в тому, що він став генеральною репетицією команд перед стартом ліцензійних змагань на Олімпіаду в Токіо.
Блискуче в Болгарії виступили українські боксери: переможцями стали Юлія Циплакова (вагова категорія 57 кг), Ярослав Харциз (63 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Цотне Рогава (+91 кг). Срібну медаль здобув Степан Грекул (81 кг). Бронзові призери: Микола Буценко (57 кг), Євген Барабанов (69 кг), Роберт Мартон (91 кг), Сергій Горсков (91 кг), Анастасія Чорноколенко (75 кг).
У загальнокомандному підсумку наша збірна посіла перше місце. Крім того, Олександра Хижняка було визнано найкращим боксером змагань.