До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Візит Сергія Бубки в Харків

Візит Сергія Бубки в Харків
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка відвідав Харків, де зустрівся з керівниками обласної та міської влади. У робочих зустрічах його супроводжував голова регіонального відділення НОК Віктор Христоєв.

На зустрічі з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером і головою обласної ради Сергієм Черновим було обговорено питання підтримки провідних спортсменів Харкова й покращення їхніх соціально-побутових умов, відновлення та реконструкції спортивної інфраструктури й подальші шляхи співпраці з регіональним відділенням НОК.
За участю президента НОК в облдержадміністрації відбулося вшанування кращих спортсменів і тренерів регіону за підсумками 2019 р.
Керівник НОК також завітав до Національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, де навчалися легендарні атлети, олімпійські чемпіони Юрій Поярков, Марія Гороховська, Леонід Жаботинський, Юрій Венгеровський та ін. Саме з цим навчальним закладом пов’язано ім’я Віталія Петрова – уславленого тренера, під керівництвом якого Сергій Бубка досягав перемог у стрибках з жердиною. За вагомий внесок у розвиток спорту та унікальні досягнення на славу України рішенням Вченої ради ХНПУ Сергію Бубці було присвоєно звання Doctor Honoris Causa університету.
Президент НОК взяв участь у відкритті оновленої експозиції Музею олімпійської слави імені Юрія Пояркова та меморіальної дошки Марії Гороховської.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!