Ярослава Магучіх - лауреат премії Нуровського

Коли номер «ОА» готувався до друку, з Варшави надійшла звістка, яка дуже потішила всіх українських уболівальників. Під час гала-вечора, котрий завершував роботу 48-ї Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів, було названо ім’я володаря нагороди імені Петра Нуровського. Найкращою юною спортсменкою континенту стала 18-річна легкоатлетка Ярослава Магучіх.

Талановита, перспективна дніпрянка торік виграла Юнацькі олімпійські ігри, європейські першості у вікових категоріях U-18 та U-20. Ярослава здійснила справжній прорив цьогоріч. Посівши перше місце на етапі Діамантової ліги з результатом 2.00 м, вона стала наймолодшою переможницею в історії цих змагань. А у вересні Магучіх виборола срібну медаль дорослого чемпіонату світу. На легкоатлетичному мундіалі вона показала результат 2.04 м і, таким чином, не тільки оновила особисте досягнення, а й встановила новий світовий рекорд серед спортсменів віком до 20 років.

Повністю читайте у віддрукованому номері.