До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Спортивний форум ЄС у Києві

Спортивний форум ЄС у Києві
У Києві відбувся семінар, організований Єврокомісією за підтримки Національного олімпійського комітету України, основною темою якого стало підбиття підсумків Європейського тижня спорту без кордонів. Подібний захід за участю понад 70 делегатів уперше провели в нашій країні і в цілому в державах-учасницях ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Вітаючи учасників, президент НОК Сергій Бубка зауважив: «Основне завдання Європейського тижня спорту – залучення людей незалежно від віку, статі, статусу та рівня фізичної підготовки до активного та здорового способу життя, фізичної активності, європейської інтеграції. Ми пишаємося, що 2019 року НОК України отримав статус національного координатора Європейського тижня спорту в нашій країні, і впевнені, що така синергія піде на користь громадянам. Наш Олімпійський комітет приділяє велику увагу популяризації фізичної активності. Разом із регіональними осередками НОК в рамках реалізації Європейського тижня спорту нам вдалося провести заходи у різних куточках держави, залучивши тисячі громадян. Активними учасниками тижня стали відомі олімпійці».
Сергій Бубка також наголосив, що Національний олімпійський комітет України має досвід проведення заходів, спрямованих на залучення до рухової активності усіх верств населення, особливо молоді. Щороку НОК успішно реалізовує масштабні всеукраїнські проекти: Олімпійський урок, Олімпійський день, Олімпійська книга, Олімпійський тиждень, Герої спортивного року, Do Like Olympians, OlympicLab, щомісячне вшанування найкращого спортсмена й тренера та багато інших. НОК України відкритий до співпраці та взаємодії з європейськими інституціями та країнами. «Ми готові ділитися власним досвідом, переймати досвід наших міжнародних колег і здобувати нові знання, бути інтегрованими в різні програми і проекти», – зауважив президент НОК.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!