До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Новітні технології і тонни обладнання

Новітні технології і тонни обладнання
Церемонію відкриття II Європейських ігор проведуть на Національному олімпійському стадіоні «Динамо» у Мінську 21 червня. Арена прийме понад 22 тис. глядачів.

Глядачі на відкритті Ігор завдяки новітнім технологіям здійснять «подорож» Білорусією, ознайомляться з її природою, побутом, досягненнями. Кожен гість не тільки отримає задоволення від яскравого шоу, а й знайде на своєму глядацькому місці набір подарунків, у тому числі рюкзак і браслет, який світиться.
Вперше в історії проведення подібних заходів на церемонії відкриття II Європейських ігор в Мінську використають технологію доповненої реальності. Це одна з найбільш перспективних технологій нашого часу, завдяки якій віртуальні об’єкти стають частиною реальної навколишньої картини.
У церемонії відкриття Ігор інновації будуть нерозривно пов’язані з історією білоруського спорту. Символічно, що 21 червня буде запалено той факел, який встановили на стадіоні «Динамо» 1980-го під час проведення Олімпіади. Тоді його запалював Олександр Медведь – легендарний борець, триразовий олімпійський чемпіон, багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи. І ось майже через 40 років Олександр Медведь стане одним з факелоносців церемонії відкриття II Європейських ігор.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!