До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Ази ходьби по-олімпійські

Ази ходьби по-олімпійські
Спортивна ходьба – набагато складніша дисципліна, ніж може здатися глядачеві. У цьому на власному досвіді переконалися журналісти, котрі у травні відвідали майстер-клас членів збірної України.

Перш ніж випустити журналістів на доріжку, Христина Юдкіна – одна з лідерів збірної – розповіла гостям про правила і техніку дисципліни. Для практичних занять до кожної групи журналістів прикріпили наставника з числа відомих спортсменів. Після короткого тренування майстри «пера і мікрофона», розділившись на команди, розіграли три естафети. Капітанами команд були олімпійська чемпіонка з семиборства Наталія Добринська, бронзова призерка Олімпійських ігор в бігу на 1500 м Наталія Тобіас і головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник.
Представники ЗМІ також здобули свій перший досвід як судді змагань. Отримавши в руки олівець і «протокол», вони мали уважно стежити за проходженням дистанції спортсменами і фіксувати порушення, яких ті навмисно припускалися. На думку головного тренера, журналісти витримали цей іспит успішно: більшість помилок помітили і зафіксували у «протоколах».