До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

II Європейські ігри: відкриття центру акредитації

II Європейські ігри: відкриття центру акредитації
1 квітня в Мінську розпочав роботу перший з офіційних об’єктів II Європейських ігор-2019 – Міжнародний екіпірувальний та акредитаційний центр (МЕАЦ). Він розташований у легкоатлетичному манежі Білоруського державного університету фізичної культури.

Центр відкрито за 81 день до початку змагань. Така необхідність зумовлена великим обсягом роботи, адже саме тут мають пройти акредитацію на спортивний форум понад 40 тис. осіб: волонтери, судді, персонал спортивних об’єктів, підрядних і контрактних організацій, які забезпечують проведення стартів. Тут же вони отримають необхідну екіпіровку.
Першим символічну процедуру акредитації в Центрі пройшов талісман турніру Лисеня Леси. Привітавши учасників заходу, він попрямував до фахівця і після виконання всіх формальностей став володарем документа.
20 тис. осіб отримуватимуть акредитацію не в МЕАЦ, а в центрах, які розташовані в Національному аеропорту «Мінськ», Селищі спортсменів і офіційному готелі сім’ї Європейських Олімпійських комітетів Minsk Marriott Hotel.
Крім того, частину акредитаційних карток (близько 18 тис.) буде направлено за кордон для представників іноземних ЗМІ, НОКів, міжнародних суддів зі спорту, оскільки ці документи є підставою для безвізового в’їзду.
Працюватиме Міжнародний екіпірувальний та акредитаційний центр II Європейських ігор до 30 червня.