До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Internаtional Cup в Україні

Internаtional Cup в Україні
У київському Палаці спорту відбувся 17-й міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2019. Великим сюрпризом для вболівальників стала участь у ньому лідера збірної України Олега Верняєва.

Це був його перший вихід на поміст після чергових операцій. Крім Олега, з основного складу збірної був заявлений Петро Пахнюк. Обидва виступали на паралельних бруси і коні.
У командній першості переможцем стала збірна Туреччини. Команда України (Ілля Ковтун, Назар Чепурний і Олег Верняєв) – на другому місці, на третьому – збірна Ізраїлю.
В індивідуальному багатоборстві у чоловіків переміг турецький гімнаст Ондер Ахмет, його співвітчизник Ферхат Аріджан – на другому місці, на третьому – ізраїльтянин Артем Долгопят. У змаганнях юніорів перше і друге місце посіли українці Ілля Ковтун і Назар Чепурний, поляк Ян Висоцький – третій.
Командну першість серед жінок виграла збірна України: Дар’я Муржак, Ангеліна Дейнека й Ангеліна Радівілова. Ангеліна також виграла змагання в індивідуальному багатоборстві. Дар’я Муржак посіла перше місце в багатоборстві серед юніорок.
У фіналах окремих видів багатоборства серед чоловіків кращим з українців був Петро Пахнюк: він став першим у вправах на коні. Олександр Гриневич завоював «срібло» на кільцях. Переможці в інших видах: Артем Долгопят (вільні вправи), Ондер Ахмет (кільця, опорний стрибок і бруси), ізраїльтянин Олександр Мякінін (перекладина). У змаганнях юніорів «золото» у всіх видах завоював Назар Чепурний.
У жіночих фіналах Ангеліна Радівілова стала першою в опорному стрибку і вільних вправах, третьою на колоді, де золоту нагороду здобула Діана Варінська. Всі перші місця у юніорок посіли українки: Дар’я Муржак (бруси, вільні вправи), Вікторія Іваненко й Анастасія Мотакі (обидві – в опорному стрибку).