До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Комісії НОК: визначення дій

Комісії НОК: визначення дій
Наприкінці березня в Олімпійському домі пройшло засідання Комісії атлетів під головуванням бронзової призерки Олімпіади-2012 Ольги Саладухи за участю провідних українських атлетів.

У роботі комісії взяв участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.
Учасники розглянули й затвердили Положення про комісію, визначили плани й завдання на поточний рік, здійснили розподіл обов’язків, обмінялися думками про шляхи активізації роботи Комісій атлетів у кожній з федерацій. Серед запланованого на рік – організація освітніх заходів для атлетів щодо різноманітних аспектів спортивної кар’єри та життя після її завершення, інтеграція світових тенденцій, зокрема діяльності Комісій атлетів Міжнародного олімпійського комітету та Європейських олімпійських комітетів, активне використання соціальних мереж для популяризації олімпійських цінностей та висвітлення роботи комісії. Атлети також визначили свою участь в Олімпійському дні, Олімпійському уроці, Олімпійському лелечені, #OlympicLab та ін.
Розпочала роботу і нова комісія НОК «Інновації в спорті». Її співголовами є відомі науковець Володимир Платонов і кардіохірург Ілля Ємець. Члени комісії окреслили напрями діяльності із подальшого впровадження можливих інновацій в систему олімпійської підготовки українських атлетів. Йдеться насамперед про те, що сприяє охороні здоров’я спортсменів, профілактиці травматизму, виведенню на пік форми до олімпійських змагань. Присутні обговорили напрями подальшого співробітництва НОК України та Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».