До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Ювілейна» нагорода Олега Верняева

«Ювілейна» нагорода Олега Верняева
В Олімпійському домі відбулося вшанування гімнаста Олега Верняєва, котрий був визнаний найкращим спортсменом листопада в Україні. Його особистий наставник Геннадій Сартинський став кращим тренером місяця.

Нагадаємо, що на початку листопада лідер нашої збірної зі спортивної гімнастики в Досі (Катар) став віце-чемпіоном світу у вправах на брусах. Цей успіх по праву можна назвати спортивним подвигом, оскільки перед світовою першістю у спортсмена була майже піврічна перерва в тренуваннях після травм, операцій і складного процесу відновлення. А наприкінці місяця Олег здобув золоту медаль на етапі Кубка світу в німецькому Котбусі також у вправах на брусах.
Для Олега Верняєва нинішня нагорода НОК України стала ювілейною – десятою. Таку саму кількість цих призів має тільки фехтувальниця Ольга Харлан. Вітаючи гімнаста, президент НОК Сергій Бубка зауважив: «Спеціально з нагоди десятого відзначення Олега ми розробили ексклюзивний дизайн статуетки. На ній зображено десять маленьких нагород найкращого спортсмена місяця з датою їх отримання».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!