До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

З думкою про кадри

З думкою про кадри
14 листопада в Олімпійському домі під головуванням академіка Володимира Платонова відбулося засідання Комісії НОК з підвищення кваліфікації тренерського складу та стратегії олімпійської підготовки.

Члени комісії розглянули можливі напрями стратегії підготовки найсильніших спортсменів України до Ігор Олімпіади-2020 в Токіо, обговорили створення системи медичного супроводу кар'єри провідних спортсменок країни, роботу центру підвищення кваліфікації тренерів НУФВСУ, проведення обласних семінарів для тренерів.
Присутні обмінялися думками щодо шляхів удосконалення журналу «Наука в олімпійському спорті» і рекомендували до видання навчальний посібник для спеціалістів «Система підготовки спортсменів до Олімпійських ігор: основи менеджменту».
У роботі комісії взяли участь президент НОК України Сергій Бубка і директор науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та хірургії Міністерства охорони здоров’я України Ілля Ємець.
«Комісія опікується стратегічним напрямом, адже всі ми розуміємо, що без кваліфікованих спеціалістів не буде високих результатів спортсменів, - зауважив Сергій Бубка. - Згідно з дослідженнями Міжнародного олімпійського комітету, вплив тренера на формування і розвиток атлета колосальний: 83% інформації спортсмен отримує саме від наставника. Олімпійський комітет приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації кадрів та їхніх професійних якостей».
Президент НОК подякував центру «Кардіоплюс» та особисто Іллі Ємцю, з яким НОК розпочав активну співпрацю.
«Це дуже важливий крок для наукового й медичного забезпечення підготовки наших олімпійців, підвищення кваліфікації тренерів і лікарів. У спільних планах – медичне обстеження і супровід провідних спортсменів, проведення семінарів для тренерських і медичних кадрів».