До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

#OlympicLab зі смаком «Кока-Кола»

#OlympicLab зі смаком «Кока-Кола»
7 вересня в музеї заводу «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», що під Києвом, відбувся модуль «Основи бізнесу й кар’єри» проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Цей проект реалізується за партнерської підтримки компанії Coca-Cola Foundation.

#OlympicLab дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами й тренерами України. Він має шість модулів: чат з чемпіонами і лідерські навички, здоровий спосіб життя та Eat Smart, загальнолюдські й олімпійські цінності, ментальне тренування, волонтерство, основи бізнесу й кар’єри.
Учасниками заходу на заводі «Кока-Кола» стали спортсмени відділення хокею з шайбою Броварського вищого училища фізичної культури. Вони дізналися про шляхи побудови майбутньої кар’єри, основи теоретичних і практичних знань, корисних у повсякденному житті.
У рамках модулю «Основи бізнесу й кар’єри» своїм життєвим і професійним досвідом з юними хокеїстами поділилися бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова, фіналістка Олімпійських ігор з художньої гімнастики, автор проекту #OlympicLab Віра Передерій, директор виробничого підприємства компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» Володимир Вишневський, директор зі зв’язків з державними установами та комунікацій компанії Андрій Бублик, спеціаліст з корпоративної соціальної відповідальності цього підприємства Ольга Кудіна.
Господарі пригостили гостей різними напоями, які виробляє підприємство «Кока-Кола», провели екскурсію по заводу. Наприкінці заходу всі учасники #OlympicLab отримали подарунки від Національного олімпійського комітету та Coca-Cola Foundation.