До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Intertop і НОК України: договір про партнерство

Intertop і НОК України: договір про партнерство
Національний олімпійський комітет України і компанія INTERTOP, що входить до групи компаній MTI, уклали договір про партнерство.

Співпраця НОК і INTERTOP розпочинається з Юнацьких олімпійських ігор у Буенос-Айресі, на які офіційна делегація країни вирушить у взутті, що надав новий партнер. Олімпійські команди України отримуватимуть додаткову підтримку до кінця 2020 року.
«Олімпійський комітет приділяє велику увагу плідній співпраці зі спонсорами і партнерами. Дуже приємно засвідчити наші хороші відносини з компанією INTERTOP, яка має найбільшу мережу взуттєвих магазинів у країні. Ми раді бачити у вас надійних партнерів і однодумців, - відзначив Сергій Бубка.
Володимир Цой сказав: «Корпоративна соціальна відповідальність для наc полягає не тільки в тому, що ми розвиваємо бізнес-середовище, покращуємо інвестиційний клімат у країні, а й у тому, що ми підтримуємо розвиток українського спорту. Впевнений, що наші атлети в розробленому спеціально для них взутті гідно представлять Україну в Буенос-Айресі».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!