До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Олімпізм об’єднує українців

Олімпізм об’єднує українців
Наприкінці серпня до Олімпійського дому завітали представники діаспори: президент Української Спортової Централі Америки та Канади Мирон Биц, його дружина Христина та голова канадського Оргкомітету з проведення чемпіонатів світу з футболу серед команд української діаспори, директор міжнародного об’єднання українських громад «Четверта хвиля» Ігор Бокій.

Мирон Биц приїхав на запрошення Національного олімпійського комітету України. Він відвідав Львівщину й Тернопільщину, взяв участь в урочистому відкритті VII чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, який пройшов на Київщині.
В Олімпійському домі закордонних гостей вітали віце-президент НОК України, член Міжнародного олімпійського комітету Валерій Борзов, голова Комісії НОК по роботі з діаспорою Василь Карленко, члени Виконкому НОК, представники Міністерства молоді та спорту, спортивних федерацій і товариств, а також відомі олімпійці.
Звертаючись до гостей, Валерій Борзов зауважив: «Багаторічна плідна й безкорислива праця української діаспори по всьому світу стала одним із факторів, що сприяли швидкому визнанню Національного олімпійського комітету України та наших національних федерацій на міжнародному рівні». Він додав, що керівництво НОК на чолі з президентом Сергієм Бубкою робить все для поглиблення співробітництва з діаспорою, реалізуючи заходи, що сприяють поширенню олімпійських ідей та цінностей.
Мирон Биц і Ігор Бокій подякували Національному олімпійському комітету України за плідну співпрацю з українською діаспорою, усебічну підтримку заходів, які ініціює закордонна спільнота українців.
«Для нас велика честь бути гостями Олімпійського дому. Я радий продовжувати ту велику справу, яку розпочали мої попередники, – підкреслив Мирон Биц. – Ми постійно збільшуємо кількість заходів, поглиблюємо співпрацю з федераціями. Три роки тому у США було засновано Український музей спорту та Зал слави. Щиро дякую НОК і всім, хто надав Музею цінні подарунки, олімпійську форму та символіку».
«Вдячний НОК України за підтримку й співпрацю. Такий унікальний проект, як чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, покликаний демонструвати єднання нації. Він свідчить про шану до свого коріння. Саме у нашій плідній співпраці народжуються нові ідеї, які ми неодмінно втілюватимемо в життя», – зазначив Ігор Бокій.
На завершення зустрічі Валерій Борзов вручив гостям нагороди НОК, пам’ятні подарунки і передав щирі слова вдячності усім представникам української громади за кордоном.