До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Київські зустрічі Олександра Усика

Київські зустрічі Олександра Усика
1 серпня в київському ТРЦ «Гулівер» відбулася зустріч абсолютного чемпіона світу з боксу в першій важкій вазі Олександра Усика з журналістами і вболівальниками.

Олександр Усик, перемігши у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії Мурата Гассієва, став володарем чотирьох титулів найпрестижніших версій професійного боксу: WBC, WBO, WBA, IBF. Він також завоював Трофей Мохамеда Алі.
На зустрічі український боксер розповів про свої враження від поєдинку з Гассієвим, а також поділився своїми спортивними планами. Звертаючись до уболівальників, Олександр Усик зауважив: «Дякую всім, хто підтримував мене, це дуже допомагає в таких важливих ситуаціях. Мій успіх – це перемога всієї України. І я, і всі любителі боксу дуже раді, що саме нашій країні тепер належать цей Кубок і найпрестижніші пояси. Най го ловніша нагорода для мене – це підтримка і добре ставлення людей. Ще хочу зробити комплімент Всесвітній боксерській суперсерії. Це прекрасний турнір! Хочеться, аби у майбутньому він проводився у всіх вагових категоріях».
Тепер для Олександра Усика відкрилися перспективи зустрітися на рингу з найкращим боксером суперважкої ваги британцем Ентоні Джошуа. Для цього треба перемогти двох його співвітчизників: спочатку Тоні Беллью, а потім Ділліана Вайта.
По завершенні зустрічі всі охочі сфотографувалися з Олександром Усиком на фоні Трофея Мохамеда Алі.

Фото
Ольги ІВАЩЕНКО, К2 Promotions Ukraine