До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Допомога гімнастам від Японії

Допомога гімнастам від Японії
Наприкінці травня на олімпійській базі в Кончі-Заспі відбулася урочиста церемонія передачі спортивного обладнання Українській федерації гімнастики за грантом уряду Японії.

Покращити тренувальні умови наших гімнастів є однією з цілей програми японського уряду «Кусаноне». Програма передбачала надання Україні безповоротно фінансової допомоги на суму 74 тисячі 470 доларів для закупівлі спортивного обладнання для спортивної гімнастики (різновисоких і паралельних брусів, коня, блоку для опорних стрибків), а також мікроавтобуса для команди з художньої гімнастики.
В урочистій церемонії у Кончі-Заспі взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі. Гостей на олімпійській базі зустрічали віце-президенти Української федерації гімнастики, тренери Ірина Дерюгіна і Геннадій Сартинський, члени збірних команд країни зі спортивної та художньої гімнастики.
Сумі Шігекі підкреслив високий рівень майстерності українських гімнастів та їхніх тренерів. Згадуючи Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, Посол зізнався, що його дуже захопив виступ Олега Верняєва. А лідер українських гімнастів розкрив свою мрію – потренуватися разом із японськими гімнастами.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!