До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Баскетбол, журналісти, друзі...

Баскетбол, журналісти, друзі...
З року в рік Національний олімпійський комітет радує представників ЗМІ сюрпризами в день їхнього професійного свята. Де тільки не побували представники мас-медіа: і на теплоході ходили по Дніпру, і на ковзанці каталися, і скакали верхи, і грали в гольф... І цього разу День журналіста ми провели нестандартно і неймовірно цікаво.

Найяскравіші враження у гостей-журналістів залишив спортивно-розважальний комплекс Х-парк, екскурсію по якому перед початком офіційної частини програми провів його директор Юрій Зозуля. Спортивних розваг тут безліч, кожному знайдеться щось до душі. Парк складається з багатьох секторів: приміщень з батутами і тренажерами, майданчиків для ігрових видів спорту, зон для велосипедів і квадроциклів... У дніпровській акваторії парку охочі можуть випробувати себе у вейкбордингу та інших водних видах.
Місцем дислокації всієї нашої великої групи після огляду території парку було обрано майданчик для баскетболу 3х3. Там зі святом журналістів привітали президент НОК України Сергій Бубка, президент Федерації баскетболу Михайло Бродський, голова комісії НОК «ЗМІ та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков, олімпійський чемпіон з баскетболу Олександр Волков та інші.
«Ваша праця у досягненні наших спільних завдань – популяризації спорту та олімпійського руху, вихованні здорової та сильної нації – заслуговує великої поваги. - сказав Сергій Бубка, звертаючись до журналістів. - Протягом багатьох років ми йдемо пліч-о-пліч та відчуваємо взаємну підтримку. Спортивні журналісти – наші надійні партнери та вірні друзі». Президент НОК зауважив, що нинішню зустріч тематично присвятили ІІІ Юнацьким олімпійським іграм у Буенос-Айресі.
Після вітальних слів відбулося нагородження грамотами та спеціальними призами журналістів, котрі висвітлювали зимову Олімпіаду-2018 в Пхьончхані.
Офіційна частина свята змінилася ігровою. Блискуче володіння м’ячем продемонстрували зірки баскетболу 3х3. Свої вміння на майданчику показали команди-трійки юнаків і дівчат – саме вони у вересні захищатимуть честь України на юнацькій Олімпіаді в Аргентині.

Юлія Левченко - вправна баскетболістка

Майстер-клас по кидках у кільце провів Олександр Волков – зірка світового баскетболу. Першим «взяв урок» у майстра Сергій Бубка і з першої ж спроби вразив кільце. Хорошою «ученицею» виявилася і віце-чемпіонка світу з легкої атлетики стрибунка у висоту Юлія Левченко. Після кількох промахів вона влучно закинула м’яч у корзину. Слідом за Юлею свої сили в кидках перевірили і журналісти.
Цього дня було багато ігор і конкурсів, в яких представники мас-медіа виступали єдиною командою із зірками вітчизняного спорту.

Фото
НОК України