До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«День карате» в Олімпійському домі

«День карате» в Олімпійському домі
18 травня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрівся з керівниками Української федерації карате і спортсменами. Головною темою розмови був успішний виступ наших каратистів на чемпіонаті Європи у сербському Нові-Саді, де вони здобули чотири нагороди: золоту, срібну та дві бронзові.

Гостями Олімпійського дому цього дня були чемпіонка Європи Анжеліка Терлюга, капітан збірної України з карате, бронзовий призер континентальної першості Станіслав Горуна, головний тренер збірної з карате Антон Нікулін, президент Української федерації карате Сергій Левчук та президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.
«Ми вже звикли до перемог наших каратистів, котрі з кожного престижного старту повертаються з нагородами, – підкреслив Сергій Бубка. – Сьогодні всі їхні думки спрямовані на ефективну підготовку до Олімпійських ігор у Токіо. Без сумніву, черговий успіх на чемпіонаті Європи стане чудовим фундаментом для подальшого розвитку».
«Нам дуже приємно і важливо відчувати себе повноправними членами олімпійської сім’ї, – наголосив Сергій Левчук. – Дійсно, вся наша робота спрямована на підготовку та здобуття заповітних перепусток на Олімпійські ігри. Продовжимо працювати ефективно та показувати гідні результати».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Фото
Павла КУБАНОВА