До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Сергія Бубку обрано віце-президентом АВІМ

У середині квітня в Бангкоку (Таїланд) відбулася Генеральна асамблея Асоціації Всесвітніх ігор майстрів, на якій президента НОК України Сергія Бубку обрали віце-президентом АВІМ.

Після обрання Сергій Бубка зауважив: «Усе своє життя я присвятив важливій справі – розвитку спорту, олімпійському руху. Асоціація Всесвітніх ігор майстрів визнана Міжнародним олімпійським комітетом і є невіддільною частиною світового спорту. Чудово, що багато олімпійців та атлетів-неолімпійців, які завершили активну кар’єру, мають можливість продовження виступів на рівні Ігор майстрів. Такі форуми надають можливість для тисяч атлетів конкурувати на найвищому міжнародному рівні в будь-якому віці, відчути дух і атмосферу великого спортивного свята».
Асоціація Всесвітніх ігор майстрів є органом, що опікується проведенням літніх і зимових мультиспортивних змагань. У минулих літніх Іграх в Окленді (Нова Зеландія) – у квітні 2017 року – взяли участь понад 25 тис. спортсменів зі 100 країн, котрі змагались у 28 видах і 45 дисциплінах.