До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Нагородження лауреатів місяця

12 квітня в Олімпійському домі вшанували спортсменів і тренерів, яких Експертна комісія НОК України визнала кращими в січні і березні.

Спортсменкою січня експерти назвали біатлоністку Ірину Варвинець, тренером місяця - її особистого наставника Миколу Зоца. На чемпіонаті Європи в італійському Ріднау Ірина завоювала дві золоті й одну срібну медалі.
Кращим спортсменом країни в березні став Ігор Радівілов, який виборов найвищі нагороди у вправах на кільцях і опорному стрибку на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі (Катар). Кращим тренером місяця визнано наставника гімнаста В’ячеслава Лаврухина.
Вітаючи біатлоністку, президент НОК Сергій Бубка зауважив: «Чудово виступивши на чемпіонаті Європи, Ірина підтвердила свою майстерність і на останньому старті сезону – чемпіонаті світу серед військовослужбовців, з якого повернулася з двома бронзовими нагородами. Ігор Радівілов стартував цьогоріч з серії перемог. Прекрасний почин, тим паче що на змаганнях Кубка та чемпіонаті світу гімнасти боротимуться за право виступати на Олімпіаді 2020 року», – зазначив Сергій Бубка.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!