До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Лозанна: підготовка до ІІІ Юнацької олімпіади

Лозанна: підготовка до ІІІ Юнацької олімпіади
У середині грудня відбувся дводенний візит Координаційної комісії Міжнародного олімпійського комітету, до складу якої входить президент НОК України Сергій Бубка, до Лозанни, де 2020 року пройдуть III зимові Юнацькі олімпійські ігри.
Членам комісії підтвердили, що змагання з бобслею, санного спорту і скелетону проводитимуть у Санкт-Моріці, з усіх льодових видів спорту – в Лозанні. Гірськолижники і сноубордисти змагатимуться в швейцарських Альпах, а лижники –у Валле-де-Джу. Стрибуни на лижах з трампліна, біатлоністи і представники лижного двоєборства виступатимуть у французькому місті Преманон.
Комісія МОК схвально відреагувала на залучення молоді до організаційного процесу Ігор у різних галузях. Оргкомітет Ігор-2020 у Лозанні тісно співпрацює з місцевим університетом для розроблення низки освітніх заходів, у яких братимуть участь юні олімпійці.
Голова Координаційної комісії МОК Данка Бартекова зауважила, що організатори майбутнього турніру працюють дуже ефективно і немає сумніву: вони зроблять усе, аби юнацькі Ігри пройшли на найвищому рівні.