До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Ігор Радівілов – дворазовий лауреат Національного олімпійського комітету

Вдруге поспіль гімнаста Ігоря Радівілова визнано найкращим спортсменом місяця (тепер – листопада), а його наставника В’ячеслава Лаврухина – найкращим тренером.

Ігор Радівілов блискуче виступив на етапі Кубка світу в німецькому Котбусі в листопаді, завоювавши «золото» у вправах на кільцях і «срібло» – в опорному стрибку.
Вручаючи дипломи і премії, президент НОК Сергій Бубка сказав: «У жовтні Ігор отримав свою першу нагороду, і я побажав йому якнайшвидше поповнити свою колекцію. І ось ми знову зібралися з такого же приємного приводу. Нехай ваші мрії і бажання і далі здійснюються. Тим паче, що Олімпіада-2020 не за горами. Бажаю успішно пройти нелегкий шлях підготовки до Ігор, а потім додати до «бронзи» Лондона-2012 медаль найвищого гатунку в японській столиці».
Сергій Бубка подякував за ефективного роботу В’ячеславу Лаврухіну, наставнику чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадію Сартинському, фізкультурно-спортивному товариству «Динамо», яке на зустрічі в Олімпійському домі представляв перший заступник голови Віктор Корж.
Після нагородження Ігор Радівілов поділився своїми найближчими планами з кореспондентом «Олімпійської арени». За кілька днів після Нового року гімнаст приступить до тренувань. Робочий процес триватиме до весни. Ігор зауважив, що цей період проводитиме виключно в гімнастичному залі. Популярне зимове дозвілля – гірські лижі, сноуборд та інші – не для нього. І пояснив: «Я дуже відповідально ставлюся до того, чим займаюся. А на лижах і дошці можна випадково травмуватися. Я не хочу заради хвилинної розваги ставити під загрозу головну справу свого життя».
За словами Ігоря, змагальний сезон для нього розпочнеться наприкінці березня з етапу Кубка світу.