До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Генеральна асамблея Європейських Олімпійських комітетів

Вибори президента ЄОК


24-25 листопада в Загребі (Хорватія) відбулася 46-та Генеральна асамблея Європейських Олімпійських комітетів (ЄOК) за участю президентів Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха і Асоціації національних олімпійських комітетів Шейха Аль Сабаха та представників усіх 50 олімпійських комітетів континенту.
Однією з головних подій цього форуму стали вибори нового керівництва ЄОК. Президентом Європейських олімпійських комітетів було обрано словенця Янеза Косьянчича. Генеральним секретарем організації став італієць Раффаеле Паньоцці. Було також обрано членів виконавчого комітету ЄОК та скарбника.
Під час асамблеї було заслухано звіти про Європейські юнацькі олімпійські фестивалі, проведені нинішнього року, а також презентовано плани й програми підготовки до майбутніх Олімпійських ігор – у Пхьончхані-2018, Токіо-2020, Пекіні-2022 та Парижі-2024.
Україну на 46-й Генеральній асамблеї ЄОК представляли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко і начальник управління олімпійського руху, шеф місії на XXIII зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані Анна Сорокіна.

Ігор Лисов отримав лаврову нагороду


Під час 46-ї Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських комітетів найвищу відзнаку цієї організації – Європейську олімпійську лаврову нагороду – було вручено Ігорю Лисову.
Цієї нагороди удостоюють за значний внесок у розвиток спорту, досягнення видатних заслуг у спорті, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи. Другий рік поспіль ініціатива НОК щодо відзначення українців знаходить підтримку європейських колег. 2016-го володаркою почесної нагороди стала головний тренер нашої збірної з синхронного плавання Світлана Саідова. Цьогоріч «лаври» отримав президент Федерації України зі стрибків у воду, член Виконкому НОК Ігор Лисов, котрий доклав великих зусиль для проведення в Києві на найвищому рівні чемпіонату Європи.