До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Ігор Радівілов: мрія збулася

Гімнаст отримав нагороду НОК


В Олімпійському домі відбулося вшанування найкращого спортсмена і тренера жовтня - гімнаста Ігоря Радівілова і його наставника В’ячеслава Лаврухіна.

Пам’ятної нагороди і премії Ігор Радівілов був удостоєний за успіх на чемпіонаті світу в Монреалі, де український гімнаст завоював срібну нагороду в опорному стрибку, поступившись переможцю однією тисячною бала. В іншому фіналі – у вправах на кільцях – динамівець увійшов до топ-6.
Нагороджуючи спортсмена, президент НОК України Сергій Бубка зауважив: «Ігор – яскравий приклад успішної особистості. Він ніколи не зупиняється на досягнутому. Ми пам’ятаємо його «бронзовий» виступ у Лондоні на Іграх-2012. Зовсім трохи йому не вистачило, аби зійти на п’єдестал на Олімпіаді в Ріо. І все ж таки в Бразилії ім’я нашого гімнаста було вписано в енциклопедії світового спорту. На його честь названо гімнастичний елемент – опорний стрибок «The Radivilov». Звертаючись до В’ячеслава Лаврухіна, президент НОК сказав: «Завдяки вашому професіоналізму, правильному підходу Ігор досягає успіхів, ставить нові й нові цілі».
Сергій Бубка відзначив, що Національний олімпійський комітет продовжує максимально підтримувати українських спортсменів. Він нагадав, що напередодні Ігор-2016 було придбано новий гімнастичний килим, а після завершення Олімпіади в Ріо Україні передали гімнастичне обладнання, яке використовувалося на Іграх. Таке ж обладнання надійде найближчим часом і на тренувальні бази в Донецькій і Луганській областях.
Сергій Бубка висловив щиру подяку віце-президенту Української федерації гімнастики, наставнику чоловічої збірної України Геннадію Сартинському, подякував фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» та першому заступнику голови Віктору Коржу.
Ігор Радівілов зізнався, що давно мріяв про цю нагороду НОК: «Тепер робитиму все можливе, аби отримувати такі відзнаки частіше».