До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Візит голови Європейської конфедерації волейболу

16 жовтня президент НОК України Сергій Бубка зустрівся в Олімпійському домі з президентом Європейської конфедерації волейболу Александаром Боричичем і членом правління ЄКВ Здеславом Барачем. У зустрічі також взяв участь президент Федерації волейболу України Михайло Мельник.
Співрозмовники обмінялися думками з розвитку волейболу в Європі загалом і в Україні зокрема.
«Волейбол – популярний і видовищний вид спорту, це гра, яка дарує багато позитивних емоцій, – підкреслив Сергій Бубка. – Україна пишається своїми видатними волейболістами: олімпійськими чемпіонами Юрієм Поярковим, Юрієм Венгеровським, Едуардом Сибіряковим, Володимиром Бєляєвим, Володимиром Івановим, Федором Лащоновим і багатьма іншими». Президент НОК зауважив, що останнім часом відчувається суттєвий підйом у розвитку вітчизянного волейболу. Зокрема, 2017 року жіноча і чоловіча збірні України здобули перемоги в Євролізі, є досягнення на юніорському та юнацькому рівнях. Сергій Бубка висловив вдячність керівництву Федерації волейболу України за тісну співпрацю з НОК і цілковите взаєморозуміння.
Александар Боричич відзначив вагомий прогрес наших волейболістів, зазначивши, що це хороший приклад для інших країн, як потрібно рухатися вперед.
Учасники зустрічі приділили особливу увагу питанням впровадження шкільних волейбольних проектів, забезпечення загальноосвітніх закладів необхідним спортивним інвентарем, розвитку жіночих програм і проведенню міжнародних жіночих волейбольних турнірів та ін. Керівники Європейської конфедерації волейболу поінформували також про плани щодо розвитку волейболу на снігу – нової дисципліни, яка набирає популярності.