До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Сергій Бубка відвідав Японію і Монголію

У жовтні президент НОК України Сергій Бубка відвідав Японію та Монголію, де підписав важливі документи про співробітництво у спортивній галузі.

У Токіо Сергій Бубка зустрівся з президентом НОК Японії Тсунекажу Такеда й віце-президентом Ясуо Саіто. Було обговорено питання поглиблення співпраці, можливої взаємодії під час підготовки до Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо. Японська сторона висловила готовність сприяти організації тренувальних зборів для українських олімпійців та участі наших атлетів у тестових змаганнях. Керівники НОКів підписали Меморандум про продовження співпраці до 2020 року. Організації також співпрацюватимуть у галузі досліджень, спортивної медицини, допінг-контролю тощо.
В Монголії Сергій Бубка зустрівся з президентом країни Халтмаагійном Баттулгою і обговорив з ним питання розвитку спорту та олімпійського руху. Президент Монголії вручив Сергію Бубці високу державну нагороду країни – Орден «Полярна Зірка». До речі, Халтмаагійн Баттулга наприкінці 1980-х років входив до складу національної збірної Монголії з дзюдо і самбо, був чемпіоном світу з самбо.
Сергій Бубка зустрівся також з президентом НОК Монголії Демчигжавом Загдсуреном. Вони підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю. Сергій Бубка також завітав до Центральної спортивної школи Монголії, де поспілкувався зі спортсменами і тренерами, взяв участь у семінарі з керівниками національних федерацій і спортивних шкіл країни.