До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Нагороди для Олександра і Олександра Хижняків

17 жовтня в Олімпійському домі відбулася церемонія вшанування кращого спортсмена і кращого тренера вересня. Премії та відзнаки НОК отримали чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк і його батько-наставник Олександр Олександрович Хижняк.

«Цей сезон видався фантастичним у кар’єрі 22-річного Олександра Хижняка, - сказав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. - Завдяки блискучим виступам на міжнародній арені талановитий боксер встановив рекорд України за кількістю титулів, завойованих за 330 днів. Окрім золотих медалей на дорослому чемпіонаті світу та Європи, за цей період Олександр виграв чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи U-22. Ми також пам’ятаємо його яскравий «бронзовий» здобуток на перших Європейських іграх в Баку 2015 року».
Президент НОК побажав Олександру Хижняку вдалої підготовки до Ігор-2020 у Токіо і здійснення найзаповітнішої мрії – здобуття олімпійського «золота».
Сергій Бубка подякував батьку й наставнику боксера Олександру Олександровичу Хижняку, відзначивши сильні сімейні традиції в українському боксі, а також привітав президента Федерації боксу Володимира Продивуса та керівництво ФСТ «Динамо».
«Перемоги українських боксерів були, є й будуть. І ми завжди відчуваємо надійне плече Національного олімпійського комітету і його президента. В особі Сергія Бубки ми маємо однодумця і людину, котра відстоює інтереси українського боксу та чесної боротьби в ринзі», – підкреслив віце-президент ФБУ Юрій Андрійчук.
Олександр Хижняк подякував Олімпійському комітету за високу нагороду і подарував Сергію Бубці боксерські рукавиці з автографом. «До Олімпіади-2020 залишається не дуже багато часу, - сказав він, - попереду непростий шлях, але ми готові до боротьби».