До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

ІІ Європейські ігри: підсумки інспекції Мінська

Координаційна комісія Європейських олімпійських комітетів, до складу якої входив президент НОК України Сергій Бубка, 20-23 вересня інспектувала підготовку Мінська до проведення ІІ Європейських ігор 2019 року.

Експерти ознайомилися з різними аспектами підготовки до Ігор, провели зустрічі з білоруськими колегами. Комісія оглянула спортивні арени та об’єкти соціальної інфраструктури, що використовуватимуться на час змагань.
У своєму коментарі за підсумками візиту Сергій Бубка зауважив: «Координаційна комісія задоволена побаченим. Спортивна інфраструктура приємно вразила. Є професійна команда, яка працює над підготовкою до Ігор. Відчувається досвід проведення престижних міжнародних змагань, що є дуже важливим. Налагоджено хороші контакти між усіма ланками, задіяними в підготовчому процесі. За підсумками усіх звітів та огляду спортивних та інших інфраструктурних об’єктів європейські експерти дали високу оцінку проведеній роботі».
Нагадаємо, що I Європейські ігри відбулися в червні 2015 року в Баку. На цих престижних змаганнях українська команда виборола 46 медалей (8 золотих, 14 срібних і 24 бронзових), посівши за кількістю здобутих нагород шосте місце серед 50 країн-учасниць.
II Європейські ігри проведуть у столиці Республіки Білорусь 21-30 червня 2019 року.