До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Ювілейне нагородження Харлан

17 серпня в Олімпійському домі відбулося нагородження Ольги Харлан, котра стала лауреатом конкурса НОК «Найкращий спортсмен місяця».

У липні миколаївка тріумфувала на чемпіонаті світу з фехтування в Лейпцигу, завоювавши «золото» в індивідуальній першості й підтвердивши статус шаблістки №1 у світовому рейтингу. Комісія НОК України вдесяте визнала лідера нашої фехтувальної збірної найкращою спортсменкою місяця!
Окрім грошової премії та пам’ятного диплому, спеціально з нагоди рекордної відзнаки президент НОК Сергій Бубка вручив Харлан статуетку нового ексклюзивного дизайну. «Дуже складно підкорити вершину, – сказав він, – але ще важче на ній втриматися. Ольга – яскравий приклад спортсменки, якій це вдається. Впевнений, у нашої п’ятиразової чемпіонки світу вистачить мотивації, бажання й сил виступити на своїй четвертій Олімпіаді. Немає сумніву, що ми побачимо її успіхи в олімпійському Токіо-2020».
Сергій Бубка передав вітання з високим визнанням тренеру Ольги Юрію Марченку, котрий у той час перебував зі збірною у Тайбеї на літній Універсіаді. Президент НОК висловив подяку Федерації фехтування України на чолі з Вадимом Гутцайтом за злагоджену ефективну роботу, а також ФСТ «Динамо», першому заступнику голови товариства Віктору Коржу за сприяння підготовці чемпіонки.
Ольга Харлан подякувала Сергію Бубці за постійну увагу і підтримку.
«Ця перемога була дуже непросто. На шляху до п’єдесталу спортсменка подолала нелегкий етап відновлення після травми, – відзначив Вадим Гутцайт. – Хочу подякувати Ользі, команді і всім, хто був поруч!