До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Медалі українців на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті

Стрибки у воду


15 липня український дует стрибунів у воду Ілля Кваша і Олег Колодій завоював бронзові медалі в синхронних стрибках з 3-метрового трампліна.
До останньої спроби у фіналі українці перебували на шостій позиції. Але вирішальний стрибок, за який Кваша і Колодій отримали 96,90 бала, підняв їх одразу на три позиції, і в сумі вони набрали 429, 99 бала.
Варто зауважити, що український дует обійшов переможців Олімпійських ігор у Ріо-2016 Кріса Мірса і Джека Ло (Великобританія), котрі стали четвертими.

Плавання


25 липня Андрій Говоров із результатом 22,84 фінішував третім на дистанції 50 м батерфляєм. На цій же дистанції Андрій Хлопцов був сьомим (23,31), повторивши свій юніорський рекорд світу.
31 липня – в останній день світової першості – Михайло Романчук виборов срібну медаль на дистанції 1500 м вільним стилем із результатом 14.37,14. Він кваліфікувався до фіналу з найкращим результатом. У вирішальному запливі поступився тільки олімпійському чемпіону італійцеві Грегоріо Пальтріньєрі 1,29 сек. А австралійця Мака Хортона, котрий став третім, випередив майже на 10 секунд. Михайло Романчук завоював першу у своїй кар’єрі медаль чемпіонату світу і побив попередній національний рекорд (14.44,1).