До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Антидопінгова вікторина

26 липня в Олімпійському домі президент НОК Сергій Бубка, директор Національного антидопінгового центру України Іван Курліщук, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова та відомі спортсмени презентували вітчизняний аналог антидопінгової програми Outreach, взявши участь у вікторині Play True.

Outreach – це комплексна освітня програма, розроблена Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА), яка націлена на інформування та об’єднання спортивної громади в боротьбі з допінгом і підвищення обізнаності спортсменів з антидопінгу. Вона застосовується у багатьох країнах світу.
Учасникам вікторини необхідно правильно відповісти на 18 з 20 питань стосовно антидопінгу. Ті, хто правильно відповів на всі питання, нагороджуються спеціальними сувенірами.
У вікторині в Олімпійському домі взяли участь бронзовий призер чемпіонату світу, дворазовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у воду Олег Колодій, чемпіонка Юнацьких олімпійських ігор та чемпіонату Європи U-23 у стрибках у висоту Юлія Левченко, срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби Віктор Банькін, срібна призерка чемпіонату Європи U-23 зі стрибків у висоту Ірина Геращенко.
«Сьогоднішній захід є дуже важливим, оскільки ми усвідомлюємо всю глибину всесвітньої проблеми допінгу, – підкреслив Сергій Бубка. – НОК України посідає жорстку і принципову позицію нульової терпимості до допінгу».